چه رنگ کلاهی برای چه رنگ پوست بچه ای مناسب است؟

چه رنگ کلاهی برای چه رنگ پوست بچه ای مناسب است؟

کلاه کودک جزو جدانشدنی پوشش کودکان است. نوزادان از بدو تولد به کلاه نیاز دارند و سپس در فصل های مختلف و موقعیت های گوناگون استفاده از کلاه برای آنها ضروری است. شما می توانید با شناخت تناژ رنگی پوست کودک تان و به کار گرفتن پالت رنگی مناسب تیپ جذابی برای کودک خود به وجود آورید.

کلاه کودک اگر مناسب با رنگ پوست او انتخاب شود ظاهر کودک را زیباتر و دوست داشتنی تری نشان می دهد.

بهترین رنگ برای کلاه کودک چه رنگی است؟

شما حتما قبل از اینکه کودک تان پا به این دنیا بگذارد به دنبال بهترین رنگ ها برای لباس و کلاه کودک هستید. قبل از تولد کودک دلبندتان سیسمونی شیک و زیبایی را برای او تهیه می کنید و منتظر می مانید تا لباس ها را بر تن کودک تان ببینید.

خرید کلاه نوزادی، سیسمونی کودک را کامل می کند. برای نوزادان کلاه بند دار و کلاه گوش دار مناسب می باشد. معمولا رنگ های بسیار روشن و به طور ویژه رنگ سفید برای نوزادان توصیه می شود. رنگ سفید علاوه بر اینکه به پاکیزگی و سلامت کودک کمک می کند، حالتی از معصومیت و لطافت را نمایش می گذارد.

کلاه کودک مناسب نوزاد ممکن است با طرح های گلدوزی و چاپی تزیین شده باشد. برای نوزادانی که تازه به دنیا آمده اند، انواع رنگ ها مناسب می باشد. زیرا نوزاد تا هفته های اول هر روز بیشتر از روز قبل شکفته می شود و رنگ صورت او متغیر خواهد بود.

رنگ کلاه مناسب کودک

 

کلاه کودک مناسب برای تناژ پوست سرد

کلاه کودک برای کودکانی که پوست روشنی دارند با در نظر گرفتن نکات مختلف انتخاب می شود. کودکانی که رنگ پوستشان بسیار روشن است و موهای طلایی رنگ دارند نباید لباس هایی با رنگ سرد و خنثی بپوشند. کلاه هایی با رنگ خاکستری، آبی آسمانی، سبز کاهویی، زرد و… برای آنها نامناسب است. اما برعکس رنگ هایی مانند قهوه ای، سورمه ای، سبز درباری و… رنگ و روی آنها را بانشاط و شاداب نشان خواهد داد.

بچه هایی با رنگ پوست روشن متوسط و رنگ موی قهوه ای و مشکی دستشان برای پوشیدن انواع کلاه کودک باز است. شما میتوانید انواع رنگ ها را برای کودک زیبایتان تهیه کنید. البته ست کردن رنگ کلاه با لباس اهمیت زیادی دارد و در شیک پوشی فرد موثر است.

کلاه کودکانه مناسب برای تناژ پوست گرم

تنوع کلاه کودک برای بچه هایی که رنگ پوست گرمی دارند زیاد است. بچه های گندمی پوست بهتر است از رنگ های مانند آبی نفتی، زیتونی، عنابی و… استفاده کنند. این رنگ ها لطافت خاصی دارد و زیبایی کودک را دو چندان می کند.

برای کودکانی با رنگ پوست سبزه می توان کلاه کودک با رنگ زرشکی، آبی کاربنی، مرجانی و… تهیه کرد. رنگ های خیلی روشن که باعث تضاد رنگ با چهره کوک می شود مناسب نیست و  جذابیت کمتری دارد.

ست کردن رنگ کلاه بچه ها با انواع لباس

کلاه کودک علاوه بر اینکه از رنگ بندی متنوعی برخوردار است طرح ها و مدل های مختلفی نیز دارد. کلاه نقاب دار، کلاه باگت، کلاه خلبانی، کلاه عروسکی، کلاه فرانسوی و… از جمله کلاه هایی است که مناسب تیپ سازی کودک است.

بهتر است رنگ کلاه مکمل رنگ اصلی لباس کودک باشد. به طور مثال اگر رنگ لباس ها کرم است کلاه زرشکی جذاب خواهد بود یا با طور مثال اگر رنگ تیپ کودک کاربنی است انتخاب کلاه یکی دو درجه تیره تر یا روشن تر می تواند مناسب باشد.

کلاه کودک را با اکسسوری های کودک ست کنید. اگر کیف یا کوله پشتی همراه دارد، یا دستکش و جوراب های متفاوتی پوشیده، انتخاب رنگ کلاه هماهنگ با آنها شیک و زیبا خواهد بود.

 

کلاه کودکانه پسرانه

 

رنگ کلاه کودکان مناسب فصول مختلف

در حال حاضر کلاه کودک در طرح، رنگ  و جنس مختلف به بازار عرضه می شود. کلاه نوزادی در محیط های سربسته از جنس تریکو می باشد تا کودک احساس راحتی بیشتری کند. اما برای محیط های باز باید متناسب با فصل کلاه کودکان را تهیه نمایید.

کلاه های کتان و نخی با رنگ های روشن مناسب فصل تابستان می باشد. در فصل تابستان رنگ های تیره به شدت نور آفتاب را جذب می کند. حتی رنگ هایی مانند سبز تیره هم این قابلیت را دارد که مانند رنگ مشکی، سورمه ای و قهوه ای گرمای زیادی برای کودک ایجاد کند.

کلاه های نقابدار و حصیری با رنگ آبی، لیمویی برای فصل تابستان مناسب است و علاوه بر اینکه از برخورد اشعه مضر خورشید با پوست کودک جلوگیری می کند، گرمای کمتری را جذب خواهد کرد.

در فصل زمستان کلاه کودک بافتنی و ضخیم مناسب می باشد. کلاه بافتنی را میتوان با شالگردن ست کرد. رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی، زرد و… در این فصل شور و حال خاصی را به وجود می آورد و پوششی است که گرما و نشاط را به مخاطب القا می کند.

رنگ کلاه دخترانه و پسرانه

رنگ کلاه کودک دخترانه را با توجه به لطف و مهربانی که در دختربچه ها است می توان از بین رنگ های ملایم و آرامش بخش انتخاب کرد. رنگ های صورتی، فسفری، گلبهی و… برای دختربچه ها مناسب است. برای استفاده از این رنگ ها می توانید تناژ پوست کودک تان را هم در نظر داشته باشید.

ست کردن کلاه با لباس کودک

 

کلاه کودک پسرانه معمولا از رنگ های پر تحرک و نشاط آور انتخاب می شود. رنگ های قرمز، بنفش، خردلی و… برای پسربچه ها مناسب است.

باید متناسب با موقعیت های مختلف از کلاه کودک استفاد کنید. گاهی کودک در یک محیط باز و آفتابی قصد بازی دارد در این صورت کلاه نقابدار با رنگ روشن و سایز مناسب که کودک حس راحتی داشته باشد، ضروری است.

اما برخی مواقع در مهمانی ها قصد استفاده از کلاه برای کودک دارید. کلاه فرانسوی برای دختر بچه ها و باگت برای پسرها مناسب است. استفاده از رنگ خاکستری به عنوان زمینه اصلی پوشش کودک دست شما را باز میگذارد تا هر رنگ کلاهی را با تیپ او ست کنید.

شما می توانید قبل از خرید کلاه کودک انواع کلاه ها را بررسی کنید، جنس آن را در نظر بگیرید و رنگ مناسب با پوست کودک تان را انتخاب نمایید. به این ترتیب تیپ شیک و زیبایی را برای کودک خود ایجاد خواهید کرد.

sssninikoolah
ارسال دیدگاه